Zgłoś do moderacji!Oceń to!Dodaj do zakładek

2006' BMW 3 Series 325I

29,990zł
2006' BMW 3 Series 325I photo #1
2006' BMW 3 Series 325I photo #2
2006' BMW 3 Series 325I photo #3
2006' BMW 3 Series 325I photo #4
4 zdjęcia
Nadwozie: Sedan
Wiek: 18 lat
Przebieg: 214800 km
Pojemność: 2497 cm3
Skrzynia biegów: Manualna

Proszę mieć świadomość że samochody znacznie podrożały w tym roku wszędzie w Europie !!!
Zaznaczam na wstępie - BMW jest na 1000% bez wypadkowe i z orginalnym przebiegiem. Gwarantuje na piśmie
Poniżej proszę przeczytać i rozwiać swoje przypuszczenia że nie ma okazji na naszym rynku, a za zadbany samochód bez wypadkowy trzeba zapłacić "pieniądze" a nie jakieś marne grosze. Nikt nie oddaje nic dobrego za bezcen.
Mamy najtańsze auta w Europie, czyli te jeszcze tańsze na naszym rynku to już totalne dno - podobnie jak ze starszą kobietą która podszykowana wygląda lepiej ale i tak ma lata świetności za sobą po wieloletnim przebiegu ;)
Wysoka akcyza na poj. powyżej 2.0 cm3 podwyższa cenę znacznie
Postanowiłeś jeździć pewnym autem jak szanowany obywatel Unii Europejskiej z Europy zachodniej *Nie chcesz oglądać sprowadzanych złomów - powypadkowych , ciętych , szpachlowanych i z cofniętym licznikiem - Zapraszamy do Nas !
Niestety za cały dobry samochód trzeba zapłacić tyle co w innych krajach Unii – tańsze złomy tam są sprzedawane właśnie na wschód ponieważ u nich nie opłaca się ich naprawiać .
Specjalizuję się w Japończykach. Pracowałem w ASO japońskiej marki w Warszawie ponad 15 lat. Znam technologię tych pojazdów jak rzadko kto.
Mam 53 lat. Sprowadzam samochody z rynku niemieckiego – również na zamówienie .
Poszukuję wyłącznie samochodów bezwypadkowych i z udokumentowanym przebiegiem. Posiadam dużą bazę klientów którzy mi zaufali i od lat zaopatrują się u mnie. Doświadczenie nauczyło mnie że liczy się jakość sprowadzanych pojazdów a takich brak na naszym rynku.
Zawsze w opisie powtarzam żeby nie wrzucać wszystkich importerów do jednego worka ! Nie wszyscy cofają liczniki i sprowadzają powypadkowe egzemplarze. Są jeszcze uczciwi ludzie !
Zawsze można sprawdzić – w dzisiejszej dobie - tak powszechnego Internetu - ile kosztują ładne , pewne i w idealnym stanie technicznym pojazdy za naszą zachodnią granicą. Dlaczego na ogół są droższe niż u nas prawda - Więc proszę nie patrzeć na tańsze propozycje w naszych ogłoszeniach . Interesować trzeba się tymi które kosztują grubo powyżej średniej ! Niższa cena mówi za siebie że pojedziemy oglądać podejrzany pojazd !
Dlaczego u nas w ogłoszeniach są różnice rzędu 6-8 tys. zł na niby takim samym samochodzie z danego roku i podobnie wyposażonego ? Ten tańszy o 6-8 tys. od droższego musi być podejrzany, czyli z cofniętym licznikiem lub naprawiony po wypadku. Wiem co mówię ponieważ nikt nie jest cudotwórcą i nie sprowadzi czegoś dobrego za mniejsze pieniądze.
Nie bądźmy marzycielami odnośnie niskiego przebiegu w samochodach które mają 8-15 lat – myślmy realnie ! Jeżeli już zdarzy się niski przebieg sprzedawca powinien mieć kilka dokumentów żeby to udowodnić. Ja zawsze takie posiadam.
Domyślam się że chcecie Państwo pewne auto dla siebie na kilka lat – Więc nie oszczędzajcie na swoim bezpieczeństwie ! Za porządną rzecz trzeba zapłacić.
Są osoby które decydują się poruszać pojazdami po wypadku lub po korekcie licznika - ponieważ wychodzi taniej , czasem tego zupełnie nie świadomi. Na szczęście nie wszyscy są takimi desperatami.
Powyżej przedstawiam wyjątkowo zadbany egzemplarz – kupiony bezpośrednio od I właściciela użytkującego BMW od początku ! Ważne !
Wszystko jak najbardziej w bardzo dobrym stanie – serwisowany na bieżąco w ASO – nie wymaga wkładu pieniężnego na dzień dzisiejszy. Posłuży długi czas bez napraw i wymian elementów eksploatacyjnych. Ostatni duży przegląd zrobiony w serwisie tego roku.
Sprawdzane nadwozie pod kątem uszkodzeń – czujnikiem lakieru jak i doświadczonym okiem.
Nie jestem zwolennikiem rozpisywania się na temat wyposażenia i innych elementów pojazdu, liczy się jakość
Jak każdy samochód - trzeba koniecznie go obejrzeć na żywo i odbyć jazdę próbną a wtedy dopiero mamy pełen obraz zalet pojazdu.
Wystawiam fakturę VAT-marża
Polecam i Zapraszam !
Więcej inf. telefonicznie

  • 515Pokaż telefon
  • Marki
  • 3 kwietnia 2024
Support Ukraine