Zgłoś do moderacji!Rate this!Dodaj do zakładek

2011' BMW X1

43,900zł
6 zdjęć
Wiek: 12 lat
Przebieg: 291600 km
Pojemność: 1995 cm3
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Kolor nadwozia: Czarny

Witam,
Jestem osobą prywatną i sprzedaję BMW X1 xDrive20d w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym. Auto ma przebieg typowo autostradowy, o czym świadczy o jego bardzo znikome zużycie.
Posiadam pełną, bardzo obszerną historię serwisową potwierdzoną u autoryzowanego dealera BMW – Zdunek Premium Sp. z o.o. w Olsztynie. Auto zostało sprowadzone z Niemic w 2020 r. Samochód kupiłem w maju 2022 r. od pierwszego właściciela w Polsce, którym była kobieta. Według posiadanej przeze mnie dokumentacji samochód był regularnie serwisowany w Monachium w autoryzowanym serwisie dealera BMW do 27.01.2020 r. Wszystko jest do wglądu.
Na zdjęciach oferty znajduje się pełna specyfikacja auta zgodna ze stanem faktycznym. Specyfikacja jak i pozostałe dokumenty zostały potwierdzone u autoryzowanego dealera BMW.
W aucie został zmieniony system multimedialny oparty o Android z nawigacją i dotykowym ekranem (posiadam fakturę na zakup i instalację systemu na kwotę 2300,00 zł). Ponadto posiadam potwierdzone fakturami następujące wymiany ważniejszych podzespołów:
- wymiana rozrządu kompletnego wraz z całym nowym uszczelnieniem silnika przy przebiegu ok. 270 tyś. km,
- naprawa mostu napędowego
- wymiana wahaczy przód lewy i prawy renomowanej marki,
- serwis filtra dpf.
Kwota z faktur na jaką opiewają powyższe wymiany to ok. 13 500,00 zł
Nie wspominam już o regularnym serwisie olejowo-filtrowym, co jest oczywiste i było regularnie dokonywane raz do roku lub co 10 tyś. km.
W cenie auta jest również drugi komplet kół letnich na oryginalnych felgach aluminiowych BMW w rozmiarze 17 cali oraz odpinany hak holowniczy. Do auta są dwa komplety kluczy, książka serwisowa, pozostałe instrukcje obsługi oraz wszelkie faktury i historia serwisowa.
Wyrażam zgodę na sprawdzenie auta przed zakupem na koszt osoby zainteresowanej.
Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Paweł

  • 690Pokaż telefon
  • Olsztyn
  • 4 marca 2023
Support Ukraine