Zgłoś do moderacji!Rate this!Dodaj do zakładek

2011' Ford Focus

20,300zł
4 zdjęcia
Nadwozie: Wagon
Przebieg: 290000 km
Pojemność: 1560 cm3
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Kolor nadwozia: Niebieski

Ford Focus mk3 1.6 tdci 115 km

Auto bardzo przestronne oraz ekonomiczne.

W cyklu mieszanym pali 6.1 litra na 100 km.

Ford posiada duży komputer pokładowy i duża nawigację. Wyposażony jest również w hak oryginalny, tempomat, system start stop, który od zakupu wyłączony jest programowo. Podświetlenie parkingowe, isofix i wiele innych.

Stan techniczny oceniam na bardzo dobry. Tj. Auto nigdy mnie nie zawiodło, nie ma żadnych wymaganych napraw na już, o których wiem, poza eksploatacja. Nigdy z samochodem nie było problemów.

Stan wizualny dobry +, ponieważ uszkodzony jest trochę zderzak tylny oraz klapa delikatnie przygięta. Zderzak mam kupiony i oddam go razem z autem. Defekty te nie wpływają w ogóle na możliwość korzystania z bagażnika. Sytuacja wydarzyła się 1.5 roku temu i cały czas tak użytkowaliśmy auto i jak komuś wspominałem o tych mankamentach to mówił, że nawet nie zauważył.

Olej wymieniony około 2 tys km temu. Millers 5w30 c2

Przegląd do 11.2022

Oc do 10.2022 opłacone w pełni.

Z napraw auto przeżyło za naszej kadencji jedynie:

wymianę przewodu i chłodnicy klimatyzacji. Po tych naprawach klima chodzi jak marzenie. Jest to co prawda klimatyzacja manualna ale przerosła moje oczekiwania i jest bardzo ergonomiczna.

Wymianę pół osi, z powodu cieknących przegubów wewnętrznych (ponoć tak ma ten model).

Wymianę termostatu razem z obudową.

Posiadamy dwa kluczyki. Auto jest na oponach całorocznych. Jesteśmy pierwszymi właścicielami w Polsce. Auto sprowadzone w 2018 roku.

  • 504Pokaż telefon
  • Gdańsk
  • 14 maja 2022
Support Ukraine