Dodaj do zakładek

1993' Mercedes-Benz Klasa C

8,500zł
Zgłoś do moderacji!
  • 1993 Mercedes-Benz Klasa C w Gdynia, Polska
Przebieg: 193500 km
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Zewnętrzne: Progi

Sprzedam oryginalnie zachowanego Mercedesa C-Klasę z pierwszego roku produkcji, tj. 1993r.
Choć ma 25lat jak najbardziej nadaje się do użytkowania na co dzień. Ze względu na komfort oraz poziom wyciszenia jazda nim to czysta przyjemność. Idealne auto dla kochających motoryzacje, niekoniecznie nowinki techniczne i duże ilości wyposażenia. Tym autem dojedziesz wszędzie, a nawet jeśli wystąpi jakakolwiek awaria da ją się w prosty sposób naprawić, czego nie można powiedzieć o aktualnie produkowanych samochodach, nawet mercedesach.
Od nowości był garażowany oraz serwisowany w ASO. Auto jest z pełną oraz bezwypadkową historią. Jestem pierwszym właścicielem w Polsce, drugim od nowości - auto osobiście sprowadzałem kilka lat temu. Pod maską pracuje jeden z najlepszych silników wolnossących (OM605) - 2,5-litrowy 5-cylindrowy wolnossący diesel o mocy 113KM. W tym modelu montowany jedynie przez 3 lata. Na rynku wtórym rzadkość, szczególnie jeśli mówimy o przebiegach do 200tys km. Mercedes pali na dotyk, jest dynamiczny, a przy tym oszczędny (6-8l / 100km) i brzmi pięknie. Co do korozji, to zdecydowanie ponad przeciętną, jedynie kosmetyczne punkty na nadwoziu - auto jest w pierwszym lakierze, podwozie oraz progi w idealnym stanie. OC opłacone do końca 2019r. Badanie techniczne do lutego 2020r.
Nie interesuję mnie zamiana. Sprzedaję wyłącznie z powodu częstego przybywania za granicą. Możliwość sprzedaży wraz z wynajmem długoterminowym garażu na Wzg. Maksymiliana.

  • 888Pokaż telefon
  • Adrian
  • Gdynia
  • 14 marca 2019
Sprzedać auto