Komentarze sprzedawcy na temat 2014' Opel Mokka 1.4 T Cosmo
Witam,Samochód sprowadzony z Niemiec.Opłacony i przygotowany do rejestracji.Bezwypadkowy. Zapraszam z miernikiem lakieru.Pojazd świetnie się prezentuje oraz Bardzo Dobrze się prowadzi.Auto w środku czyste i zadbane.Opony, tarcze i klocki w bardzo dobrym stanie.WYPOSAŻENIE:- gniazdko 230v- Isofix- składane lusterka- podgrzewane fotele- podgrzewana kierownica- tempomat- klimatyzacja dwustrefowa automatyczna- komputer pokładowy- ESP- wspomaganie kierownicy- klimatyzacja 100 % sprawna- centralny zamek z pilota- elektryczne szyby- elektryczne lusterka / składane el.- ABS- radio CD- Air Bag- Parktronic przód / tyłZAPRASZAM SERDECZNIE DO OGLĘDZIN I JAZDY PRÓBNEJ!POLECAM!Więcej informacji pod numerem telefonuUwaga!Niniejsze ogłoszenia jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowioferty w myśl art. 66,A§1 Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiadaza ewentualne błędy lub nieaktualności ogłoszenia.