Zgłoś do moderacji!Rate this!Dodaj do zakładek

2020' Peugeot 2008

92,000zł
6 zdjęć
Wiek: 3 lata
Przebieg: 21500 km
Pojemność: 1199 cm3
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Kolor nadwozia: Biały

Na sprzedaż autko które kupiliśmy w salonie Peugeot w Olsztynie jako nowe, z zerowym przebiegiem. Auto rocznik 2020, użytkowane dopiero od lutego 2021r.
Autko jak nowe, bez żadnych przygód stłuczkowych czy wypadkowych.
Używane przez jedną osobę. Na tylnej kanapie to nie wiem czy kiedykolwiek ktoś podróżował. Z przodu na fotelu pasażera może z 10 razy ktoś jechał.
Autko jako jedno z wielu które posiadamy (to służyło nam do jeżdżenia po mieście).
Wyposażenie: pełne Allure + dodatkowo bezprzewodowe ładowanie, Felgi 17'', nawigacja, Visiopark (kamera 360), podgrzewane fotele, bezkluczykowe uruchamianie i otwieranie, przyciemniane szyby i światła przeciwmgielne LED. Gratis oryginalne welurowe dywaniki (fotka w bagażniku) - nigdy nie używane, zawsze było jeżdżone na gumowych.
Na początku lutego zrobiony przegląd/serwis gwarancyjny w ASO, wtedy też wykupiona została dodatkowa dwuletnia gwarancja na warunkach serwisowych Peugeot w wersji Basic (dodatkowa umowa która przechodzi na nabywcę auta).
Autko z pewną historią, z dobrych rąk (nigdy myjni automatycznej nie widziało - lakier jak nowy, na dotarciu choć producent nie wymaga wymieniliśmy olej po 1000km).
Sprzedaż na umowę kupna-sprzedaży.
Polecamy (zdjęcia nie oddają tego jak świeżutko wygląda)
PS. Fotki spod myjni ręcznej ;).

  • 607Pokaż telefon
  • Olsztyn
  • 27 lutego 2023
Support Ukraine