Witam.Sprzedam PEUGEOT 206 1.4 Benzyna. Rok 2007, auto po pierw właścicielu kupione w Polsce. Zadbane w dobrym stanie technicznym i mechanicznym, silnik pracuje równo, prowadzi się dobrze. Wnętrze zadbane, wszystko sprawne i kompletne, wizualnie prezentuje się dobrze, jak na zdjęciach widoczne normalne ślady użytkowania.Wyposażenie: wspomaganie kierownicy, klimatyzacja, poduszki powietrzne, ABS, elektryczne szyby, centralny zamek, radio, itd.Opłaty:OC:18.07.2026rPrzegląd: 13.06.2027rNa wszystkie pytania odpowiem telefonicznie. Proszę dzwonić.