Komentarze sprzedawcy na temat 2008' Skoda Fabia 1.2 12V Classic
Witam,mam do sprzedania Skodę Fabię 2, II. Silnik 1.2. Benzyna. Auto ma niski przebieg 146 590 km. Fabia jest z 2008 roku. Jeździłem głównie po mieście, po Warszawie. Obecnie sprzedaję, aby zakupić bardziej rodzinne/kombi.Auto jest bardzo ekonomiczne i co istotne, świeżo po przeglądzie. Opony całoroczne. Korbotronik, zamykanie na kluczyk. Rzeczy jakie warto byłoby zrobić to wymiana lewego lusterka (lub samej sprężynki, lusterko działa, tylko aby mechanizm sprawnie działał warto to poprawić) oraz dobrze byłoby zrobić progi.Dołączam oryginalną książeczkę serwisową, gdzie widać całą historię od kupienia jakie rzeczy były robione.Nr VIN: TMBAA25J793064773Data następnego przeglądu: 09.04.2027 (świeży przegląd!)Ubezpieczenie do 30.04.2027 (nowe, roczne ubezpieczenie!)Rok produkcji: 2008Moc silnika: 60 KM / 44 kWPrzebieg: 146 590 kmW styczniu wymieniono na nowe (mam do wglądu fakturę):filtr powietrza, oleju, olej silnikowy (z plombą na silniku oraz datą), filtr paliwa, czujnik temperatury silnika, filtr kabinowy, płyn do szyb jest nowy, sworzeń wahacza.Zachęcam do jazdy próbnej oraz zakupu. Warszawa (Metro Słodowiec).