Dodaj do zakładek

2004' Honda CBF 600

9,500zł
Zgłoś do moderacji!
  • 2004 Honda CBF 600 w Częstochowa, Polska
Nadwozie: Drogowy

Witam, posiadam do sprzedania mój prywatny motocykl. Po pełnym serwisie, nowa opona przód, tył 80%.Nowe świece, zsynchronizowane gażniki, nowy olej oraz filtry, wymieniony również płyn hamulcowy, płyn w chłodnicy. Moto świeżo po przerejestrowaniu, nowe oc i przegląd. Motocykl sprowadzony z Włoch od 2go. właściciela 40tys. przebiegu. Pali na dotyk, nowy kufer givi. Motocykl całkowicie bez żadnego wkładu, ja kupiłem ponoć tez bez wkładu i włożone 2tys!

Gażniki, synchronizacja czyszczenie, regulacja, regulacja luzów zaworowych 1200zl.
Świece 200zl
Opona 300+wymiana.
Oleje filtry 250zl.
Nowy akumulator 140zl.
Ogólne sprawdzenie całego motocykla.
Dodatkowo dokupiłem deflektor, stelaż i kufer, koszt 590zł, rejestracja motoru t.j. tłumaczenie przegląd ubezpieczenie 600zl. Motor w pełni przygotowany do sezonu, nic do zrobienia siadać jechać.
Drugi motocykl który kupiłem ponoć bez wkładu, proszę uwierzyć, teraz taki jest!

Motocykl kupiony za 8500, aby się nim poruszać trzeba było włożyć prawie 3tys. tak jest z każdym motorkiem od handlarzy, nie czarujmy się!!!

Sprzedaje z bólem, poświęciłem sporo pracy w motor, jednak poprzednio miałem BMW gs, w którym pozycje miałem wyprostowana w pionie. Tu jednak zaczyna pobolewać kręgosłup który mam slaby, odczułem po pierwszych 200km. GŁÓWNY POWÓD SPRZEDAŻY!!! Mogę ew. zamienić na cos w stylu V Strom, z dopłatą z mojej strony, tam pozycja jest dla mnie idealna.
Zapraszam.
Chorzów, Śląskie

  • 570Pokaż telefon
  • Częstochowa
  • 9 lutego 2021
Sprzedać auto