Коментарі продавця про 2011' Ford Galaxy 2.0 Titanium
Ford Galaxy 2.0 БЕНЗИН 145 л.с. Duratec - Версія Titanium Красивий і унікальний колір - Lunar Sky metallic Виставляю накладну з ПДВ Націнка - покупець звільнений від податку.------------------------------------------------------------------------------------------------Автомобіль свіжий привіз, ідеальний стан! Кондиціонер та вся електрика працюють. Жорстка підвіска без будь-якого люфту - їзда фантастична. Без корозії ------------------------------------------------------------------------------- Лічильник Convers+ - сенсорний екран GPS-навігація польською мовою - комплект гучного зв'язку Bluetooth - порт USB в бардачку - бардачок з кондиціонером - лобове скло з підігрівом - підігрів сидінь - передні та задні датчики паркування - датчик сутінків і дощу - круїз-контроль - дзеркала з регулюванням і підігрівом - кріплення для сидінь ISOFix 3 штуки в середньому ряду сидінь - омивач з підігрівом форсунки - оригінальні алюмінієві диски Ford 17".