Запам'ятати це

2001' Peugeot 406

2,800zł
Поскаржитись!
  • 2001 Peugeot 406 в Ряшів, Польща
Термін сплив
Пробіг: 197000 km
Коробка передач: Механічна
Безпека: ABS

Witam.
Oferuję do sprzedania samochód marki PEUGEOT 406 z prostym konstrukcyjnie i niezawodnym silnikiem 2,0HDI (90 KM) – bez dwumasy, bez filtra DPF, na zwykłej pompie. Samochód zakupiłem z przebiegiem 152000 w lipcu 2016 r. od swojego sąsiada więc znałem jego historię. Po zakupie oprócz kompleksowego serwisu filtrów i oleju silnikowego wymieniono: kompletny rozrząd wraz z pompą wody, amortyzatory (tył), odboje, płyn chłodniczy plus wykonano ozonowanie – łączny koszt 1215 zł. Ponadto przez trzy lata eksploatacji regularnie (co 10000 km) wymieniałem olej silnikowy wraz z zestawem filtrów (paliwa, oleju, powietrza, kabinowy) oraz dokonywałem bieżących napraw wynikających z użytkowania zwracając szczególną uwagę na elementy mające bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy takie jak zawieszenie i hamulce. Dokonałem wymiany m. in.:
- płynu hydraulicznego – luty 2017,
- sprężyn (przód) oraz łożyska (prawe – przód) – luty 2017
- koronki ABS – luty 2017,
- sworznia wahacza (lewy przód), tuleje tył plus kompleksowa kontrola zawieszenia oraz geometria kół – kwiecień 2018,
- tarcz i klocków hamulcowych (tył i przód), wymiana linek hamulcowych (lewa, prawa i główna), regeneracja zacisków – maj 2018,
- tłumika (całego tj. przedni, środkowy i tylni) październik 2018.
Ponadto dwa lata temu kupiłem nowy akumulator.
Samochód nie jest nowy i posiada kilka mankamentów. Ząb czasu niestety zaczął łapać za karoserię co skutkuje uwidaczniającą się korozją – najgorzej jest w okolicy prawego przedniego nadkola i lewego progu w okolicy tylnego nadkola - co widać na zdjęciach. Ponadto nie działa klima i niekiedy nie opuszcza się szyba od strony kierowcy.
Myślę, że pomimo powyższego samochód jest godny uwagi przede wszystkim ze względu na niezniszczalny silnik z niewielkim jak na niego przebiegiem. Samochód jest przestronny, wygodny z zadbanym wnętrzem i sporym gabarytowo (jak na sedana) bagażnikiem.
W proponowanej cenie dokładam felgi stalowe do Peugeota 406.
Przegląd i ubezpieczenie ważne do lipca 2019 r.
Zapraszam do oględzin.

Продати авто