Запам'ятати це

2004' Renault Megane

12,999zł
Поскаржитись!
  • 2004 Renault Megane в Ełk, Польща
Термін сплив
Пробіг: 194000 km
Паливо: Бензин
Коробка передач: Механічна
Екстер'єр: Дах, що складається
Безпека: Подушка безпеки водія

Megane CC kabriolet cabrio wersja KARMANN. sprawne auto w DOSKONAŁEJ CENIE Fajne auto i milo poczuć wiatr we włosach. Auto oryginalnie z polskiego salonu(a nie diabeł wie z jakiego landu i po jakim dzwonie) z polską ważna rejestracja, ważnym przeglądem i ważnym ubezpieczeniem. Mam go od ok 5 lat. Warto kupić auto bo jest pewne i wiadomo jakie detale w nim można sobie uzupełnić. Inaczej niż auta wypicowane na sprzedaż i tak naprawdę w jakich nie wiadomo gdzie chrząszcz w trzcinie brzęczy i co się może dziać.
Żadnych ukrytych akcyz i ukrytych opłat celnych czy rejestracyjnych! NAJLEPSZY bezproblemowy benzyniak 2.0 16V w tych autach (w przeciwieństwie do diesli w tych autach albo silników 1.6 benzyna, proszę sobie w sieci poczytać). Super tanich części do tych auta jest PEŁNO i ze zwykłych II większość pasuje idealnie. Te auta maja tak tanie części że cały składany dach można na allegro za 500 złotych! Taki sam dach do niemieckiego auta to zwykle 5000. A o ile wiem, KARMANN jest projektantem i wykonawca twardych dachów samochodów dla miedzy innymi Porsche.
SILNIK i SKRZYNIA+SPRZĘGŁO+ DACH OTWIERANY STAN DOSKONAŁY.
Auto było draśnięte w tylny zderzak około 5 lat temu (zatem żadnych poduszek nie wywaliło co zawsze inaczej budziłoby pytanie czy dobrze naprawione te ważne elementy bezpieczeństwa)- wymieniono tylko POKRYWE zderzaka i klapę bagażnika z tyłu na o innym odcieniu. Nie oddałem go do malowania nawet bo tak widać ze stłuczka była trywialna. Auto NIE BYŁO NIGDY UDERZONE TAK BY JAKAKOLWIEK PODUSZKA SIĘ OTWARŁA bo nie był to żaden wypadek tylko stłuczka.
Auto ciągle jeździ od 5 lat i ma ważny przegląd i ubezpieczenie i mam nawet namiary do jego pierwszej oryginalnej właścicielki (jestem 2 właścicielem ). Swietne Megane CC II (z kierownica po właściwej stronie!). W razie pytań proszę o sms lub dzwonić na 784 426 373

Продати авто