Запам'ятати це

2002' Seat Cordoba

2,200zł
Поскаржитись!
  • 2002 Seat Cordoba в Варшава, Польща
Пробіг: 29850 km
Коробка передач: Механічна
Екстер'єр: Полиця багажника, Захист порогів

Witam, posiadam na sprzedaż samochód Seat Cordoba w dobrym stanie, jestem drugim właścicielem, użytkuję od ok 3 lat, a samochód odkupiłem od ciotki, która kupiła Seata w salonie w Warszawie( posiadam nawet oryginalną fakturę zakupu samochodu jako nowy). Także cała historia napraw od nowości jest udokumentowana!

Samochód jest w pełni sprawny, po za mechanizmem wycieraczek, który się wyrobił i trzeba go naprawić/wymienić. Po za tym blacharsko do poprawek lakierniczych, w niektórych miejscach widać ogniska korozji,np nadkola tylne, nie są to jednak dziury itp zapewniam że podłoga, progi, podłużnice są w dobrym stanie. Przedni zderzak jest pękniety w dolnej części.(ostatnie zdjęcie)

Większe naprawy w ostatnim czasie:
-regeneracja alternatora
-kompletne sprzęgło z linką
-szczęki hamulcowe, cylinderki tył, klocki przód, linka ręcznego
-piasta przód kpl z łożyskiem

Mechanicznie nic nie wymaga wymiany, hamulce(ręczny), oświetlenie, zawieszenie - wszystko działa prawidłowo, silnik pracuje równo, nie kopci, ma moc (proszę nie sugerować się mocą 60KM na papierze, w rzeczywistości przyspiesza sprawnie). Samochód jest bardzo oszczędny, wystarczy ok 5-6l/100km. Posiada ogromny bagażnik, składaną kanapę tylną.
Do samochodu dokładam drugi komplet opon letnich.

Ubezpieczenie OC opłacone do 12.06.2020r., badanie techniczne do 14.06.2020r. VIN VSSZZZ6KZ2R200703

Zapraszam na oględziny i jazdę próbną. Seat mimo wieku posłuży jeszcze długo!

  • 507Показати номер
  • Damian
  • Варшава
  • 24 березня 2020
Продати авто