Запам'ятати це

2004' Toyota Avensis

9,900zł
Поскаржитись!
  • 2004 Toyota Avensis в Бидгощ, Польща
Пробіг: 315000 km
Паливо: Дизель
Коробка передач: Механічна
Інтер'єр: Ел. регулювання дзеркал
Екстер'єр: Полиця багажника

Sprzedam lub zamienię Toyotę Avensis 2.0 D4D diesel 116 km 2004 r. 315.000 km. Licznik zgodny ze stanem faktycznym co potwierdza Centralna Ewidencja Pojazdów. Jestem również zainteresowany zamianą na Toyotę Auris w benzynie. Auto jest cały czas eksploatowane i obsługiwane na bieżąco. Jestem jego drugim właścicielem. Pojazd został zakupiony z przebiegiem 133.000 km i od 2007 r. jest w moich rękach. Pierwsza rejestracja w kraju 02.10.2007 r.
Użytkownicy Toyoty Avensis wiedzą zapewne wszystko o wadach i zaletach tego konkretnego modelu. W mojej ocenie jest to auto bezpieczne, niezawodne i ekonomiczne i bardzo komfortowe w użytkowaniu na polskich drogach.
Ogólna historia obsługi tego pojazdu od czasu zakupu tj od 2007 r.:
Wymiana rozrządu, Wymiana w serwisie Toyota lusterka od strony kierowcy, wymiana lamp przednich na takie w których ni wypalają się gniazda, Wymiana tarcz hamulcowych Ashika, Wymiana kompresora klimatyzacji, Wymiana z przodu łożysk kół Wymiana sprzęgła i koła dwumasowego przy 275.000 km, Wymiana elementów zawieszenia tuleje wahaczy przód, łączniki drążków poduszki stabilizatora, tulei wahacza tył 300.000 km. Ponadto na bieżąco były wymieniane: olej Castrol Magnatec 5W40 -6.5l oraz wszystkie filtry: FILTR POWIETRZA - AP 142/6 FILTR PALIWA - PP 950, FILTR OLEJU -P 619/2, FILTR KABINOWY - K 1123A zgodnie z zaleceniami instrukcyjnymi.

Na wszystkie te czynności posiadam dokumenty potwierdzające przeprowadzoną obsługę.
Aktualnie pojazd ma przejechane 315.000 km jest ubezpieczony do końca 2020 r. ponadto przegląd ważny do września 2020 r. Jeżeli chodzi o niesprawności to nie zamyka się schowek przy kierowcy, na masce widoczne są ubytki wierzchniej warstwy lakieru oraz zderzak tylny jest w jednym miejscu lekko pęknięty po spotkaniu ze znakiem drogowym przy cofaniu. Ponadto normalne ślady użytkowania na karoserii po różnego rodzaju otarciach.
Pojazd nigdy mnie nie zawiódł i dla mnie sprawuje się rewelacyjnej jeżeli chodzi o komfort i bezpieczeństwo jazdy. Bardzo dobrze trzyma się drogi, w trudnych warunkach drogowych jest stabilny i prowadzi się go pewnie i komfortowo. Średnie spalanie na trasie potrafi zejść poniżej 6 litów oleju napędowego przy spokojnej jeździe nie przekraczając 120 km/h. Pojazd nie posiada haka, ma relingi na których można zamontować bagażnik. Wszystkie systemy działają jak należy, samochód posiada wszystkie szyby oryginalne, trzy kluczyki, książkę pojazdu. Pojazd jest cały czas garażowany.
Jestem jedynym kierowcą tego pojazdu i znam go dokładnie. Pojazd nie potrzebuje żadnego wkładu finansowego do dalszej jazdy. Szczegółowa historia pojazdu jest zamieszczona w tabeli, którą prowadzę dla tego pojazdu i może być dostępna na miejscu dla osoby zainteresowanej zakupem pojazdu. Zapraszam na jazdę próbną oraz nie mam nic przeciwko sprawdzeniu stanu technicznego pojazdu w dowolnym warsztacie.
Pojazd do obejrzenia w Bydgoszczy na osiedlu Górzyskowo. W razie pytań proszę dzwonić lub pisać z przyjemnością na nie odpowiem.

  • 693Показати номер
  • Jacek
  • Бидгощ
  • 31 березня 2020
Продати авто