2008' Skoda Octavia photo #1
2008' Skoda Octavia photo #2
2008' Skoda Octavia photo #3
2008' Skoda Octavia photo #4
2008' Skoda Octavia photo #5
2008' Skoda Octavia photo #6
6 zdjęć

2008' Skoda Octavia

Zgłoś do moderacji!Oceń to!Dodaj do zakładek
10,500zł
Opublikowano 2 maja 2024ID: A1kZPv

Information from the owner

Nadwozie: Wagon
Wiek: 16 lat
Przebieg: 321000 km
Pojemność: 1896 cm3
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Kolor nadwozia: Srebrny
Wnętrze: Chłodzone fotele

Komentarze sprzedawcy na temat 2008' Skoda Octavia

Sprzedam samochód Skoda Octavia z niezawodnym silnikiem 1.9TDI o mocy 105KM z 2008r. Jestem drugim właścicielem pojazdu, zakupiony został około 7 lat temu od znajomego rodziny. Od tego czasu wozi zazwyczaj dwójkę dorosłych osób, którzy nie posiadają zwierząt ani potomstwa. Poprzedni właściciel stosował pokrowce na fotele, które zostały zdjęte w momencie zakupu. Jak już można się domyślić, obecny właściciel sugeruje tutaj dobry stan wizualny tapicerki, która dodatkowo nigdy nie zaznała swądu dymu papierosowego.
Samochód w dobrym stanie wizualnym, posiada jednak wgniecenie/rysę na przednich drzwiach pasażera oraz jedno/dwa nadkola wymagają wizyty u blacharza. Czymże jednak to jest dla tak wspaniałego samochodu jak ta srebrna strzała. Będąc z potencjalnym nabywcom 100% szczery to pojazd ów zaznał w ostatnich latach uroków parkowania na blokowisku, tak więc na bokach można znaleźć wzmianki o tym że sąsiedzi niezbyt uważnie otwierali drzwi swoich stalowych rumaków.
Przechodząc do technikaliów. Samochód nie był nigdy bity, nie podnosiliśmy ręki na członka rodziny. Jedyną wpadką w jego historii jest ów ślad na drzwiach widoczny na zdjęciach. Obecny przebieg to 330 200 tyś km.
W 2018 roku remont zawieszenia plus remont rozrządu.
W sierpniu roku 2020 wymieniona została dwumasa, sprzęgło oraz odbyła się regeneracja skrzyni biegów.
W 2021 duży serwis zawieszenia, razem z poprzednią naprawą komplet.
Luty 2024 samochód przeszedł kolejny pełny przegląd, wymienione zostały wyeksploatowane części zawieszenia, wymiana olejów, filtra kabinowego oraz odgrzybianie klimatyzacji.
Auto miało służyć w rodzinie kolejne lata jednak czynniki losowe sprawiły że musimy go sprzedać. Podkreślę fakt, że samochód przeszedł pełen przegląd, serwisowany był w jednym warsztacie. Zarówno ja jak i warsztat posiadają pełną historię serwisową.
Dodatkowo posiadam do niego komplet opon zimowych oraz letnich, czyli ich wymianą w tym sezonie nie trzeba się martwić.­

Support Ukraine