Zgłoś do moderacji!Oceń to!Dodaj do zakładek

2018' Skoda Octavia

59,900zł
2018' Skoda Octavia photo #1
2018' Skoda Octavia photo #2
2018' Skoda Octavia photo #3
2018' Skoda Octavia photo #4
2018' Skoda Octavia photo #5
2018' Skoda Octavia photo #6
6 zdjęć
Nadwozie: Sedan
Wiek: 5 lat
Przebieg: 77800 km
Pojemność: 1598 cm3
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Kolor nadwozia: Niebieski

Zapraszam do zapoznania się z moim ogłoszeniem, a zwłaszcza do odwiedzin mojej strony
www.premomotors.pl
, gdzie zamieszczam dodatkową dokumentację odnośnie aut z mojej oferty (historia serwisowa itp).
• SZCZERZE ZACHĘCAM CIĘ DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ TREŚCIĄ OGŁOSZENIA ORAZ Z PROFILEM MOJEJ FIRMY. Prowadzę własną politykę sprzedaży aut, która opiera się na transparentności jakości i uczciwości. Moją misją jest to, aby dostarczyć Ci DOBRE, SPRAWDZONE i przede wszystkim bezpieczne auto! Jeżeli chcesz kupić dobry samochód, zapraszam. Jeżeli poszukujesz okazji oraz ceny w ładnym opakowaniu, szkoda naszego czasu. Cena jest uczciwa i uzasadniona, a w zamian nie czekają Cię niespodzianki.
_
Skoda Octavia 1.6TDI, 115KM
• Przebieg: 77 800 km (udokumentowany)
• Kraj pochodzenia: POLSKA
• Stan: bardzo dobry (bezwypadkowy). O różnicach bezwypadkowy/bezkolizyjny możesz przeczytać tutaj: https://premomotors.pl/artykuly/84-uwaznie-czytaj-ogloszenia-bezwypadkowe-nie-znaczy-bezkolizyjne. Samochód na kilku elementach posiada podwyższoną grubość powłoki lakierniczej po niegroźnych zdarzeniach po których nie ma najmniejszego śladu. Dokładne zdjęcia wraz z historią serwisową można zobaczyć u mnie na stronie www.premomotors.pl (oferta).
• Po pierwszym właścicielu, 1 użytkowniku, w bardzo dobrym stanie.
• Zakupiony w polskim salonie i na bieżąco serwisowany.
• Adnotacja na FV odnośnie przebiegu oraz braku wad ukrytych.
• Do wglądu raport rzeczoznawcy DEKRA, raport autodna, szczegółowy raport z pełnego sprawdzenia przed-zakupowego. Klient kupując auto otrzymuje pełną dokumentację pisemną odnośnie stanu technicznego.
• ZWROT KOSZTÓW dojazdu oraz przeglądu przed-zakupowego (przez ASO lub niezależnego rzeczoznawcę), jeśli mój opis nie będzie zgadzał się ze stanem faktycznym pojazdu
_
Konkretnie i bez owijania w bawełnę o MNIE.
Nie jestem sprzedawcą marzeń. Jestem sprzedawcą aut, które są realnym spełnieniem Twoich marzeń.
Moje auta nie są tak idealne tylko w opisie. U mnie opis równa się rzeczywistość. Samochody, które oferuję, są dobre i sprawdzone
Wiem, że obojętnie co bym tu nie napisał, i tak najlepiej przekonać się o tym na własne oczy. Dlatego przyjedź i obejrzyj auta na żywo. To ważne. Większość moich Klientów po przyjeździe z drugiego końca Polski zdecydowała się na zakup. Jeżeli sobie życzysz istnieje możliwość nagrania filmiku z pomiarem grubości powłoki lakierniczej oraz innych detali.
_
Pisemnie gwarantuję:
• brak wad ukrytych i poprawność przebiegu (odnotowany na wszystkich fakturach, również sprzedaży)
• auta po pierwszym właścicielu oraz jednym użytkowniku, serwisowane w ASO lub Bosch service
• auta w większości bezkolizyjne – czyli takie, które nie miały nawet drobnej stłuczki. Czy wiesz, że nawet auto ze skasowanym całym przodem można, zgodnie z prawem, nazwać bezwypadkowym? Chyba nie takiego auta szukasz... (o różnicach między autem bezwypadkowym a bezkolizyjnym możesz przeczytać na mojej stronie www.premomotors.pl – artykuły)
Jeśli jednak samochód miał w przeszłości małą przygodę (najczęściej wgniecenie czy zarysowanie), opisuję to na stronie www.premomotors.pl. Ewentualne szkody widoczne są na zdjęciach, które dołączam do dokumentacji.
A w międzyczasie:
• Sprawdź
opinie PRAWDZIWYCH Klientów na https://www.premomotors.pl, FACBOOK: PREMO MOTORS.
Wybór tego medium nie jest przypadkowy. Na fb możesz sprawdzić profil danej osoby, a nawet napisać do niej, czy rzeczywiście potwierdza swoją opinię o mnie
• OBEJRZYJ FILM: zobacz, jakie samochody sprzedaję, kim jestem i co mnie wyróżnia – https://www.youtube.com/watch?v=vceBUXjw_KQ(SKOPIUJ LINK)
_
Dla mnie liczą się fakty, nie obietnice.
Jako sprzedawca biorę odpowiedzialność za samochód, który sprzedaję.
_
Zapraszam serdecznie,
Przemysław Toczkowski
www.premomotors.pl
www.premodetailing.pl
FC: PREMO MOTORS

Support Ukraine