Deputowany z partii Putina przejechał małe dziecko. Nie udzielił mu pomocy i uciekł

2 miesiące, 3 tygodnie temu - 1 listopada 2022, Auto Świat
Deputowany z partii Putina przejechał małe dziecko. Nie udzielił mu pomocy i uciekł
Do sieci trafiło nagranie mrożących krew w żyłach scen w mieście Tatarsk na południu Rosji.

Widać na nim, jak kierowca białego SUV-a z dużą prędkością wchodzi w zakręt i przejeżdża małe dziecko, które bawiło się na drodze. Z doniesień lokalnych mediów wynika, że był to deputowany z partii Władimira Putina, Siergiej Mamontow.

Dramatyczne sceny zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu w mieście Tatarsk w obwodzie nowosybirskim. Według daty, którą widać na zapisie, doszło do nich w niedzielę o godz. 16.20 czasu lokalnego. Na nagraniu widać małe dziecko spacerujące po drodze. Nagle zza zakrętu wyłania się biała Toyota RAV4, która uderza chłopca.

Dziecko wpada pod samochód, który przejeżdża nad nim, a po chwili się zatrzymuje. Wysiada z niego mężczyzna, który pochyla się nad poszkodowanym. Po chwili jednak wraca do pojazdu i jak gdyby nigdy nic odjeżdża z miejsca zdarzenia.

Sprawcą deputowany z partii Putina
Potrącony chłopiec trafił do szpitala z urazami biodra oraz głowy. Jego stan jest stabilny. Jak podaje rosyjski portal newizv.ru, kierowcą, który przejechał dziecko, był deputowany regionu tatarskiego z partii Władimira Putina Jedna Rosja, Sergiej Mamontow. Polityk, który nie udzielił pomocy poszkodowanemu i uciekł z miejsca zdarzenia, został już zatrzymany przez policję.

Support Ukraine