Jakub Przygoński wystawił na aukcję WOŚP swoją legendarną Toyotę Yaris

2 lata, 1 miesiąc temu - 19 stycznia 2022, Auto Świat
Jakub Przygoński wystawił na aukcję WOŚP swoją legendarną Toyotę Yaris
Jakub Przygoński to wybitny polski rajdowiec, mający na swoim koncie wiele sukcesów.

W tegorocznym Rajdzie Dakar zajął szóste miejsce. Teraz jego Toyota Yaris trafiła na aukcję w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Co roku przy okazji finału WOŚP tysiące sportowców, celebrytów i artystów wystawia na aukcje cenne i rzadkie przedmioty. Choć tegoroczny finał WOŚP odbędzie się dopiero 30 stycznia, to już rozpoczęły się licytacje.

Na aukcję WOŚP trafiło już legendarne auto Jakuba Przygońskiego. Słynna Toyota Yaris była jednym z aut wykorzystywanych w projekcie Speed Games Poland, w którym gwiazdy rywalizują ze sobą na torze. To wyjaśnia, dlaczego nadwozie Toyoty jest ozdobione wieloma autografami.

Jak możemy przeczytać w opisie aukcji w serwisie Allegro: "Toyota brała też udział w wielu innych testach, a filmy z jej udziałem wygenerowały miliony wyświetleń. Z czasem »seryjna« Yariska zaczęła obrastać w kolejne ulepszenia: dostała w pełni funkcjonalną instalację nitro, obniżono jej zawieszenie, na desce rozdzielczej dodano czujnik przeciążenia, a fotel kierowcy zyskał masującą matę".

Trwa aukcja Toyoty Yaris na Allegro
Koniec aukcji został zaplanowany na 30 stycznia 2022. Najwyższa proponowana cena wynosiła 18 stycznia rano 18 tys. 80 zł.

W opisie aukcji jest informacja, że samochód jest gotowy do jazdy, ma komplet dokumentów, a po wygranej aukcji można od razu do niego wsiąść i wrócić nim do domu.

Support Ukraine