Poznań Motor Show – jednak nie w tym roku

2 lata, 2 miesiące temu - 24 kwietnia 2020, Auto Świat
Poznań Motor Show – jednak nie w tym roku
Zarząd Międzynarodowych Tragów Poznańskich (MTP) podał terminy tegorocznych oraz przyszłorocznych imprez motoryzacyjnych.

Już wiadomo, że nie odbędą się planowane na czerwiec 2020 roku targi Poznań Motor Show oraz Tragi Techniki Motoryzacyjnej.

Słaba kondycja branży motoryzacyjnej spowodowana pandemią koronawirusa sprawiła, że MTP postanowiły przełożyć termin dwóch ważnych imprez samochodowychPoznań Motor Show oraz Tragów Techniki Motoryzacyjnej. To oznacza, że nie odbędą się one w tym roku, a nowy termin ich organizacji to 8-11 kwietnia 2021 roku.

Nie oznacza to jednak, że MTP rezygnują w tym roku definitywnie z wystaw związanych z motoryzacją. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem w dniach 2-4 października 2020 roku odbędzie się jedna z największych imprez caravaningowych w Polsce – Caravans Salon Poland. Trzy tygodnie później, w terminie 21-23 października przewidziano Targi Eko Flota, na których prezentowana jest oferta z zakresu elektromobilności oraz motoryzacji ekologicznej.

Zaraz po ekologach przyjdzie czas na zabytkowe automobile. Miłośnicy klasyków będą mogli podziwiać swoje ulubione modele w trakcie Retro Motor Show, na które MTP zapraszają w dniach 23-25 października 2020 roku.

Support Ukraine