Szybki sprint i szybki koniec. Toyota GR Yaris i Audi A6 rozbite na drodze S8

1 rok, 10 miesięcy temu - 14 kwietnia 2022, moto.pl
Szybki sprint i szybki koniec. Toyota GR Yaris i Audi A6 rozbite na drodze S8
Kierowca ciężarówki udostępnił w sieci nagranie z rejestratora, na którym widać jak lewym pasem trasy S8 przemyka w bardzo szybkim tempie Toyota GR Yaris i Audi A6. Kilkanaście minut później oba samochody zakończyły pojedynek.

Zdarzenie zarejestrował kierowca ciężarówki jadący trasą S8 na wysokości Wólki Jagielczyńskiej. W pewnym momencie na lewym pasie pojawiają się dwa samochody w ciemnym kolorze. Jedno z nich to Audi A6, a tuż za nim pędzi niczym przyklejona Toyota GR Yaris.

Dosłownie 12 minut później kierowca ciężarówki znów miał okazję zobaczyć Toyotę i Audi. Jednak tym razem sportowy hatchback z Japonii zakończył swój żywot.

Nie wiadomo co dokładnie się wydarzyło, ale po śladach widać, że samochód uderzył w barierki po prawej stronie, obrócił się, a następnie zakończył jazdę rozbijając się o barierki przy lewym pasie.

Jakieś 200 metrów dalej na poboczu stało Audi, które jeszcze kilkanaście minut temu prowadziło w pojedynku na drodze ekspresowej. Rozbity przedni pas sugeruje, że samochód musiał uderzyć w tył Toyoty lub innego samochodu – po drodze widać jeszcze trzy inne samochody stojące na poboczu oraz kilku pasażerów skupionych przy wyjściu awaryjnym.

Support Ukraine